M50-3122845
HarwinHarwin
Harwin
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M50-3122845
Producent / marka: Harwin
Opis produktu CONN RCPT 1.27MM SMT AU 56POS
Arkusze danych: 1.M50-3122845.pdf2.M50-3122845.pdf3.M50-3122845.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje M50-3122845
Part Number M50-3122845 Producent Harwin
Opis CONN RCPT 1.27MM SMT AU 56POS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4576 pcs Arkusz danych 1.M50-3122845.pdf2.M50-3122845.pdf3.M50-3122845.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder
Styl Board to Board or Cable Seria Archer M50
Rozstaw rzędów - łączenie 0.050" (1.27mm) Pitch-Mating 0.050" (1.27mm)
Opakowania Tube temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Liczba rzędów 2 Ilość Pozycje Loaded All
Liczba biegunów 56 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Kojarzonych Układanie Heights 3.2mm, 3.9mm, 4.6mm, 5.3mm, 7.2mm, 8.6mm Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Różnicowa transmisja danych Liquid Crystal Polymer (LCP) Wysokość izolacji 0.142" (3.60mm)
Kolor izolacji Black Stopień ochrony -
cechy - mocowanie Rodzaj Push-Pull
szczegółowy opis 56 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold Aktualna ocena 1A