M50-3120445
Przegląd produktów
Part Number: M50-3120445
Producent / marka: Harwin
Opis produktu CONN RCPT 1.27MM SMT AU 8POS
Arkusze danych: 1.M50-3120445.pdf2.M50-3120445.pdf3.M50-3120445.pdf
1100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje M50-3120445
Part Number M50-3120445 Producent Harwin
Opis CONN RCPT 1.27MM SMT AU 8POS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 56972 pcs Arkusz danych 1.M50-3120445.pdf2.M50-3120445.pdf3.M50-3120445.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder
Styl Board to Board or Cable Seria Archer M50
Rozstaw rzędów - łączenie 0.050" (1.27mm) Pitch-Mating 0.050" (1.27mm)
Opakowania Tube temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Liczba rzędów 2 Ilość Pozycje Loaded All
Liczba biegunów 8 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Kojarzonych Układanie Heights 3.2mm, 3.9mm, 4.6mm, 5.3mm, 7.2mm, 8.6mm Standardowy czas oczekiwania producenta 7 Weeks
Wysokość izolacji 0.142" (3.60mm) Kolor izolacji Black
Stopień ochrony - cechy -
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis 8 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
Aktualna ocena 1A Contact Type Female Socket