M50-3103245
HarwinHarwin
Harwin
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M50-3103245
Producent / marka: Harwin
Opis produktu CONN RCPT 64POS SMD 1.27MM GOLD
Arkusze danych: 1.M50-3103245.pdf2.M50-3103245.pdf3.M50-3103245.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje M50-3103245
Part Number M50-3103245 Producent Harwin
Opis CONN RCPT 64POS SMD 1.27MM GOLD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4370 pcs Arkusz danych 1.M50-3103245.pdf2.M50-3103245.pdf3.M50-3103245.pdf
napięcie znamionowe 250V Zakończenie Solder
Styl Board to Board or Cable Seria Archer M50
Rozstaw rzędów - łączenie 0.050" (1.27mm) Pitch-Mating 0.050" (1.27mm)
Opakowania Tube temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Liczba rzędów 2 Ilość Pozycje Loaded All
Liczba biegunów 64 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Kojarzonych Układanie Heights 5.5mm, 6.18mm, 9.47mm Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Różnicowa transmisja danych Liquid Crystal Polymer (LCP) Wysokość izolacji 0.173" (4.40mm)
Kolor izolacji Black Stopień ochrony -
cechy - mocowanie Rodzaj Push-Pull
szczegółowy opis 64 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold Aktualna ocena 1A