M50-3004145
HarwinHarwin
Harwin
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M50-3004145
Producent / marka: Harwin
Opis produktu CONNECTOR SOCKET
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje M50-3004145
Part Number M50-3004145 Producent Harwin
Opis CONNECTOR SOCKET Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6023 pcs Arkusz danych
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder
Styl Board to Board or Cable Seria Archer M50
Rozstaw rzędów - łączenie 0.050" (1.27mm) Pitch-Mating 0.050" (1.27mm)
Opakowania Tube temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Liczba rzędów 2 Ilość Pozycje Loaded All
Liczba biegunów 82 Rodzaj mocowania Through Hole
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Kojarzonych Układanie Heights 5.4mm, 6.08mm, 9.37mm
Wysokość izolacji 0.173" (4.40mm) Kolor izolacji Black
Stopień ochrony - cechy -
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis 82 Position Receptacle Connector Through Hole
Aktualna ocena 1A Contact Type Female Socket
Kształt kontaktów Square Materiał styków Phosphor Bronze
Długość kontaktu - post 0.094" (2.40mm) Kontakt z grubością wykończenia - poczta -