M40-1100700
HarwinHarwin
Harwin
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M40-1100700
Producent / marka: Harwin
Opis produktu 1.00MM PITCH SIL CRIMP HOUSING
Arkusze danych: M40-1100700.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje M40-1100700
Part Number M40-1100700 Producent Harwin
Opis 1.00MM PITCH SIL CRIMP HOUSING Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 408664 pcs Arkusz danych M40-1100700.pdf
Seria M40 Rozstaw rzędów -
Smoła 0.039" (1.00mm) Opakowania Bulk
Liczba rzędów 1 Liczba biegunów 7
Uwaga Contacts Not Included Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 7 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy -
mocowanie Rodzaj - szczegółowy opis 7 Position Rectangular Housing Connector Receptacle 0.039" (1.00mm)