M30-6011546
HarwinHarwin
Harwin
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M30-6011546
Producent / marka: Harwin
Opis produktu 2 X 15POS DIL SMT PLUG
Arkusze danych: 1.M30-6011546.pdf2.M30-6011546.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje M30-6011546
Part Number M30-6011546 Producent Harwin
Opis 2 X 15POS DIL SMT PLUG Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4365 pcs Arkusz danych 1.M30-6011546.pdf2.M30-6011546.pdf
napięcie znamionowe 150V Zakończenie Solder
Styl Board to Cable/Wire Całun Shrouded - 4 Wall
Seria M30 Rozstaw rzędów - łączenie 0.049" (1.25mm)
Pitch-Mating 0.049" (1.25mm) Opakowania Tube
Całkowita długość kontaktu - Inne nazwy 952-1880
temperatura robocza -55°C ~ 85°C Liczba rzędów 2
Ilość Pozycje Loaded All Liczba biegunów 30
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Kojarzonych Układanie Heights -
Wysokość izolacji 0.189" (4.80mm) Kolor izolacji Natural
Stopień ochrony - cechy Board Guide, Solder Retention
mocowanie Rodzaj Detent Lock szczegółowy opis Connector Header Surface Mount 30 position 0.049" (1.25mm)
Aktualna ocena 1A Contact Type Male Pin
Kształt kontaktów Square Materiał styków Copper Alloy
Długość kontaktu - post - Długość łącznika - dopasowanie 0.094" (2.40mm)