M22-2521146
Harwin Inc.Harwin Inc.
Harwin Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M22-2521146
Producent / marka: Harwin
Opis produktu 11+11 DIL VERT PIN HDR
Arkusze danych: M22-2521146.pdf
1200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje M22-2521146
Part Number M22-2521146 Producent Harwin Inc.
Opis 11+11 DIL VERT PIN HDR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 97200 pcs Arkusz danych M22-2521146.pdf
Napięcie - DC Spark Over (nominalne) Phosphor Bronze Typ atrybutów -
Zakończenie Solder Styl Board to Board
stacking Direction Male Pin Całun 0.079" (2.00mm)
Zakończenie Osłony Square Seria M22
Rozstaw rzędów - łączenie Unshrouded Stan RoHS Bulk
Ripple Current - niska częstotliwość - Pitch - Złącze -
Całkowita długość kontaktu 0.091" (2.30mm) temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Liczba rzędów 2 Liczba biegunów 22
Liczba kontaktów - Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Materiał - Izolacja All Numer części producenta M22-2521146
Długość - post (Gody) 3.8mm, 5.9mm, 8.6mm Różnicowa transmisja danych Tin
Wysokość izolacji 0.287" (7.30mm) cechy -
Rozszerzony opis 22 Positions Header, Cuttable Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin Opis 11+11 DIL VERT PIN HDR
Aktualna ocena 1A per Contact Obecny - Max / Kontakt -
Długość kontaktu - post 0.138" (3.50mm) Długość łącznika - dopasowanie 0.079" (2.00mm)
Skontaktuj się z Finish - Post - Skontaktuj się z Finish - Mating 0.059" (1.50mm)