M22-2012246
HarwinHarwin
M22-2012246 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M22-2012246
Producent / marka: Harwin
Opis produktu 22 SIL VERT PIN HDR
Arkusze danych: 1.M22-2012246.pdf2.M22-2012246.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje M22-2012246
Part Number M22-2012246 Producent Harwin
Opis 22 SIL VERT PIN HDR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 105278 pcs Arkusz danych 1.M22-2012246.pdf2.M22-2012246.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder
Styl Board to Board Całun Unshrouded
Seria M22 Rozstaw rzędów - łączenie -
Pitch-Mating 0.079" (2.00mm) Opakowania Bulk
Całkowita długość kontaktu 0.331" (8.40mm) temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Liczba rzędów 1 Ilość Pozycje Loaded All
Liczba biegunów 22 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Kojarzonych Układanie Heights 5.9mm, 8.6mm Standardowy czas oczekiwania producenta 7 Weeks
Wysokość izolacji 0.059" (1.50mm) Kolor izolacji Black
Stopień ochrony - cechy -
mocowanie Rodzaj Push-Pull szczegółowy opis Connector Header Through Hole 22 position 0.079" (2.00mm)
Aktualna ocena 1A per Contact Contact Type Male Pin
Kształt kontaktów Square Materiał styków Phosphor Bronze
Długość kontaktu - post 0.134" (3.40mm) Długość łącznika - dopasowanie 0.138" (3.50mm)