M20-9971046
HarwinHarwin
M20-9971046 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M20-9971046
Producent / marka: Harwin
Opis produktu 2X10 POS DIL VERT PIN HDR
Arkusze danych: M20-9971046.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje M20-9971046
Part Number M20-9971046 Producent Harwin
Opis 2X10 POS DIL VERT PIN HDR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 132793 pcs Arkusz danych M20-9971046.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder
Styl Board to Board or Cable Całun Unshrouded
Seria M20 Rozstaw rzędów - łączenie 0.100" (2.54mm)
Pitch-Mating 0.100" (2.54mm) Opakowania Bulk
Całkowita długość kontaktu 0.551" (14.00mm) Inne nazwy 952-2327
M209971046
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Liczba rzędów 2
Ilość Pozycje Loaded All Liczba biegunów 20
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Kojarzonych Układanie Heights -
Różnicowa transmisja danych Polyamide (PA6T), Nylon 6T Wysokość izolacji 0.100" (2.54mm)
Kolor izolacji Black Stopień ochrony -
cechy - mocowanie Rodzaj Push-Pull
szczegółowy opis Connector Header Through Hole 20 position 0.100" (2.54mm) Aktualna ocena 3A per Contact
Contact Type Male Pin Kształt kontaktów Square
Materiał styków Brass Długość kontaktu - post 0.116" (2.95mm)
Długość łącznika - dopasowanie 0.335" (8.51mm) Kontakt z grubością wykończenia - poczta -