M20-9712545
HarwinHarwin
M20-9712545 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M20-9712545
Producent / marka: Harwin
Opis produktu 25 SIL HORIZ PIN HDR
Arkusze danych: 1.M20-9712545.pdf2.M20-9712545.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje M20-9712545
Part Number M20-9712545 Producent Harwin
Opis 25 SIL HORIZ PIN HDR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5408 pcs Arkusz danych 1.M20-9712545.pdf2.M20-9712545.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder
Styl Board to Board or Cable Całun Unshrouded
Seria M20 Rozstaw rzędów - łączenie -
Pitch-Mating 0.100" (2.54mm) Opakowania Bulk
Całkowita długość kontaktu - temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Liczba rzędów 1 Ilość Pozycje Loaded All
Liczba biegunów 25 Rodzaj mocowania Through Hole, Right Angle
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Kojarzonych Układanie Heights - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Różnicowa transmisja danych Polyamide (PA6T), Nylon 6T Wysokość izolacji 0.100" (2.54mm)
Kolor izolacji Black Stopień ochrony -
cechy - mocowanie Rodzaj Push-Pull
szczegółowy opis Connector Header Through Hole, Right Angle 25 position 0.100" (2.54mm) Aktualna ocena 3A per Contact
Contact Type Male Pin Kształt kontaktów Square
Materiał styków Brass Długość kontaktu - post 0.118" (3.00mm)
Długość łącznika - dopasowanie 0.276" (7.00mm) Kontakt z grubością wykończenia - poczta -