G125-MS12005M2P
HarwinHarwin
G125-MS12005M2P Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: G125-MS12005M2P
Producent / marka: Harwin
Opis produktu CONN HDR 1.25MM VERT SMT 20POS
Arkusze danych: 1.G125-MS12005M2P.pdf2.G125-MS12005M2P.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje G125-MS12005M2P
Part Number G125-MS12005M2P Producent Harwin
Opis CONN HDR 1.25MM VERT SMT 20POS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 11512 pcs Arkusz danych 1.G125-MS12005M2P.pdf2.G125-MS12005M2P.pdf
napięcie znamionowe 450V Zakończenie Solder
Styl Board to Board or Cable Całun Shrouded - 4 Wall
Seria Gecko SL Rozstaw rzędów - łączenie 0.049" (1.25mm)
Pitch-Mating 0.049" (1.25mm) Opakowania Bulk
Całkowita długość kontaktu - Inne nazwy 952-3676
temperatura robocza -65°C ~ 150°C Liczba rzędów 2
Ilość Pozycje Loaded All Liczba biegunów 20
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Kojarzonych Układanie Heights 7.35mm, 7.45mm, 7.8mm
Różnicowa transmisja danych Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free Wysokość izolacji 0.193" (4.90mm)
Kolor izolacji Green Stopień ochrony -
cechy Mating Flange, Mounting Flange, Pick and Place mocowanie Rodzaj Threaded
szczegółowy opis Connector Header Surface Mount 20 position 0.049" (1.25mm) Aktualna ocena 2A per Contact