G125-FS11205F1P
HarwinHarwin
G125-FS11205F1P Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: G125-FS11205F1P
Producent / marka: Harwin
Opis produktu CONN FHDR 1.25MM VERT SMT 12POS
Arkusze danych: 1.G125-FS11205F1P.pdf2.G125-FS11205F1P.pdf3.G125-FS11205F1P.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje G125-FS11205F1P
Part Number G125-FS11205F1P Producent Harwin
Opis CONN FHDR 1.25MM VERT SMT 12POS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder
Styl Board to Board or Cable Seria Gecko SL
Rozstaw rzędów - łączenie 0.049" (1.25mm) Pitch-Mating 0.049" (1.25mm)
Opakowania Bulk Inne nazwy 952-3628
temperatura robocza -65°C ~ 105°C Liczba rzędów 2
Ilość Pozycje Loaded All Liczba biegunów 12
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Kojarzonych Układanie Heights -
Różnicowa transmisja danych Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free Wysokość izolacji 0.207" (5.25mm)
Kolor izolacji Green Stopień ochrony -
cechy Jackscrews, Pick and Place, Polarizing Key mocowanie Rodzaj Screw Lock
szczegółowy opis 12 Position Receptacle Connector Surface Mount Aktualna ocena 2A