DNFK2AC120
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DNFK2AC120
Producent / marka: Hammond Manufacturing
Opis produktu FAN (2)KIT 120MM 115VAC 9PCS
Arkusze danych: DNFK2AC120.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DNFK2AC120
Part Number DNFK2AC120 Producent Hammond Manufacturing
Opis FAN (2)KIT 120MM 115VAC 9PCS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1892 pcs Arkusz danych DNFK2AC120.pdf
Waga 2 lbs (907.2g) Napięcie - Wejście 115VAC
Rodzaj Fan specyfikacje Fan, AC, Square, 105 CFM
Rozmiar / Wymiar 4.72" L x 4.72" W x 1.50" H (119.9mm x 119.9mm x 38.1mm) informacje o dostawie Shipped from Digi-Key
Seria DNF Inne nazwy DNFK2AC120-ND
HM2219
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Standardowy czas oczekiwania producenta 4 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Rack Fan, AC, Square, 105 CFM 4.72" L x 4.72" W x 1.50" H (119.9mm x 119.9mm x 38.1mm)