DNFF080CG115
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DNFF080CG115
Producent / marka: Hammond Manufacturing
Opis produktu FAN KIT 80MM GRY/BEIG 115VAC 5PC
Arkusze danych: DNFF080CG115.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DNFF080CG115
Part Number DNFF080CG115 Producent Hammond Manufacturing
Opis FAN KIT 80MM GRY/BEIG 115VAC 5PC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1921 pcs Arkusz danych DNFF080CG115.pdf
Waga 2 lbs (907.2g) Napięcie - Wejście 115VAC
Rodzaj Fan specyfikacje Fan, AC, Square, 32 CFM
Rozmiar / Wymiar 4.13" L x 4.13" W x 2.42" H (105.0mm x 105.0mm x 61.5mm) informacje o dostawie Shipped from Digi-Key
Seria DNFF Standardowy czas oczekiwania producenta 4 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Rack Fan, AC, Square, 32 CFM 4.13" L x 4.13" W x 2.42" H (105.0mm x 105.0mm x 61.5mm)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DNFF080GY230
DNFF080GY230
Producenci: Hammond Manufacturing
Opis: FAN KIT 80MM GRAY 230VAC 5PCS
Na stanie: 1732 pcs
Pobieranie: DNFF080GY230.pdf
RFQ
DNFCDC3P
DNFCDC3P
Opis: FAN CORD CHAIN DAISY 24" W/PLUG