1598GSGYPBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1598GSGYPBK Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1598GSGYPBK
Producent / marka: Hammond Manufacturing
Opis produktu BOX ABS BLK/GRAY 9.83"L X 6.26"W
Arkusze danych: 1.1598GSGYPBK.pdf2.1598GSGYPBK.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1598GSGYPBK
Part Number 1598GSGYPBK Producent Hammond Manufacturing
Opis BOX ABS BLK/GRAY 9.83"L X 6.26"W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 8168 pcs Arkusz danych 1.1598GSGYPBK.pdf2.1598GSGYPBK.pdf
Waga - Grubość -
Rozmiar / Wymiar 9.831" L x 6.260" W (249.71mm x 159.00mm) informacje o dostawie Shipped from Digi-Key
Seria 1598SP oceny IP54
Inne nazwy 1598GSGYPBK-ND
HM4079
Materiał Palność ocena -
Materiał Plastic, ABS Standardowy czas oczekiwania producenta 4 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość 2.953" (75.00mm)
cechy Card Guides, PCB Supports szczegółowy opis Box Plastic, ABS Black, Gray Split Sides and End Panel(s) 9.831" L x 6.260" W (249.71mm x 159.00mm) X 2.953" (75.00mm)
Projekt Split Sides and End Panel(s) Typ kontenera Box
Kolor Black, Gray Powierzchnia (dł x szer) 61.5 in² (397 cm²)