1591DFBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1591DFBK
Producent / marka: Hammond Manufacturing
Opis produktu BOX ABS BLACK 5.91"L X 3.15"W
Arkusze danych: 1591DFBK.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 1591DFBK
Part Number 1591DFBK Producent Hammond Manufacturing
Opis BOX ABS BLACK 5.91"L X 3.15"W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5425 pcs Arkusz danych 1591DFBK.pdf
Waga 0.313 lb (141.97g) Grubość 0.079" (2.01mm)
Rozmiar / Wymiar 5.906" L x 3.146" W (150.01mm x 79.91mm) informacje o dostawie Shipped from Digi-Key
Seria 1591F oceny IP54
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Materiał Plastic, ABS
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość 1.973" (50.11mm)
cechy Card Guides, Flame Retardant szczegółowy opis Box with Mounting Flange Plastic, ABS Black Cover Included 5.906" L x 3.146" W (150.01mm x 79.91mm) X 1.973" (50.11mm)
Projekt Cover Included Typ kontenera Box with Mounting Flange
Kolor Black Powierzchnia (dł x szer) 18.6 in² (120 cm²)