1427DINCLIP
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1427DINCLIP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1427DINCLIP
Producent / marka: Hammond Manufacturing
Opis produktu DIN CLIP FOR 1427 SERIES
Arkusze danych: 1427DINCLIP.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1427DINCLIP
Part Number 1427DINCLIP Producent Hammond Manufacturing
Opis DIN CLIP FOR 1427 SERIES Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 23290 pcs Arkusz danych 1427DINCLIP.pdf
Seria 1427 Inne nazwy 1427DINCLIP-ND
HM1489
Q1978723
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Standardowy czas oczekiwania producenta 4 Weeks
Typ akcesorium DIN Rail Clip
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
1427DIN75M
1427DIN75M
Producenci: Hammond Manufacturing
Opis: ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
Na stanie: 15452 pcs
Pobieranie: 1427DIN75M.pdf
RFQ
1427G
1427G
Opis: HANDLE 3"MOUNTING/1.75"HEIGHT
Na stanie: 30355 pcs
Pobieranie: 1427G.pdf
RFQ
1427F
1427F
Opis: HANDLE NICKEL MOUNTING CNTR 3.7"
Pobieranie: 1427F.pdf
1427E1BK
1427E1BK
Opis: HANDLE 2" STEEL BLACK 1 PAIR
Pobieranie: 1427E1BK.pdf
1427F1
1427F1
Opis: POLYETHYLENE HANDLE
Pobieranie: 1427F1.pdf
1427E
1427E
Opis: HANDLE 2"MOUNTING/1"HEIGHT
Pobieranie: 1427E.pdf
1427D7
1427D7
Opis: BAILS MOUNTING CENTER 7"
Pobieranie: 1427D7.pdf
1427D5
1427D5
Opis: BAILS MOUNTING CENTER 5.5"