1418N4SSL10
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1418N4SSL10 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1418N4SSL10
Producent / marka: Hammond Manufacturing
Opis produktu BOX S STEEL NATURAL 36"L X 24"W
Arkusze danych: 1.1418N4SSL10.pdf2.1418N4SSL10.pdf3.1418N4SSL10.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 80 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 80 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1418N4SSL10
Part Number 1418N4SSL10 Producent Hammond Manufacturing
Opis BOX S STEEL NATURAL 36"L X 24"W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 80 pcs Arkusz danych 1.1418N4SSL10.pdf2.1418N4SSL10.pdf3.1418N4SSL10.pdf
Waga 108 lbs (49kg) Grubość 14 Gauge
Rozmiar / Wymiar 36.000" L x 24.000" W (914.40mm x 609.60mm) informacje o dostawie Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Seria 1418 oceny IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508
Materiał Palność ocena - Materiał Metal, Stainless Steel
Wysokość 10.000" (254.00mm) cechy Interior Panels
szczegółowy opis Box with Mounting Flange Metal, Stainless Steel Natural Hinged Door, Lid 36.000" L x 24.000" W (914.40mm x 609.60mm) X 10.000" (254.00mm) Projekt Hinged Door, Lid
Typ kontenera Box with Mounting Flange Kolor Natural
Powierzchnia (dł x szer) 864 in² (5574 cm²)