1414SCO10
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1414SCO10 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1414SCO10
Producent / marka: Hammond Manufacturing
Opis produktu BOX STEEL GRAY 16"L X 14"W
Arkusze danych: 1.1414SCO10.pdf2.1414SCO10.pdf3.1414SCO10.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 521 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 521 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1414SCO10
Part Number 1414SCO10 Producent Hammond Manufacturing
Opis BOX STEEL GRAY 16"L X 14"W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 521 pcs Arkusz danych 1.1414SCO10.pdf2.1414SCO10.pdf3.1414SCO10.pdf
Waga 29 lbs (13.2kg) Grubość 14 Gauge
Rozmiar / Wymiar 16.000" L x 14.000" W (406.40mm x 355.60mm) informacje o dostawie Shipped from Digi-Key
Seria 1414 oceny IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12,13, UL-508
Materiał Palność ocena - Materiał Metal, Steel
Wysokość 10.000" (254.00mm) cechy Interior Panels
szczegółowy opis Box Metal, Steel Gray Cover Included 16.000" L x 14.000" W (406.40mm x 355.60mm) X 10.000" (254.00mm) Projekt Cover Included
Typ kontenera Box Kolor Gray
Powierzchnia (dł x szer) 224 in² (1445 cm²)