V660LU10P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: V660LU10P
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu VARISTOR 1080V 2.5KA DISC 10MM
Arkusze danych:
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje V660LU10P
Part Number V660LU10P Producent Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 1080V 2.5KA DISC 10MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 121481 pcs Arkusz danych
Napięcie warystora (typ) 1.08kV Napięcie warystora (min) 972V
Napięcie warystora (maks.) 1.188kV Seria LU
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Disc 10mm
temperatura robocza -55°C ~ 85°C (TA) Liczba obwodów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Maksymalna V DC 850V Maksymalna V AC 660V
Energia 70J szczegółowy opis 1.08kV 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Prąd - przepięcia 2.5kA Pojemność @ Częstotliwość 70pF @ 1MHz