V660LS100BP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V660LS100BP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: V660LS100BP
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu VARISTOR 1020V 6.5KA DISC 20MM
Arkusze danych: V660LS100BP.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje V660LS100BP
Part Number V660LS100BP Producent Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 1020V 6.5KA DISC 20MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 92944 pcs Arkusz danych V660LS100BP.pdf
Napięcie warystora (typ) 1.02kV Napięcie warystora (min) 940V
Napięcie warystora (maks.) 1.1kV Seria LS
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Disc 20mm
temperatura robocza -55°C ~ 85°C (TA) Liczba obwodów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Maksymalna V DC 850V Maksymalna V AC 660V
Energia 250J szczegółowy opis 1.02kV 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Prąd - przepięcia 6.5kA Pojemność @ Częstotliwość 400pF @ 1MHz
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
V660LS100BPX10
V660LS100BPX10
Producenci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 1020V 6.5KA DISC 20MM
Na stanie: 78906 pcs
Pobieranie:
RFQ
V660LS50APX2855
V660LS50APX2855
Opis: VARISTOR 1080V 4.5KA DISC 14MM
Na stanie: 64758 pcs
Pobieranie:
RFQ
V660LS100BPX2855
V660LS100BPX2855