V481HB34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V481HB34 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: V481HB34
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu VARISTOR 750V 40KA SQUARE 34MM
Arkusze danych: V481HB34.pdf
180 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje V481HB34
Part Number V481HB34 Producent Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 750V 40KA SQUARE 34MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 9588 pcs Arkusz danych V481HB34.pdf
Napięcie warystora (typ) 750V Napięcie warystora (min) 675V
Napięcie warystora (maks.) 825V Seria HB34
Opakowania Bulk Package / Case Square 34mm, Formed Tabs
temperatura robocza -55°C ~ 85°C (TA) Liczba obwodów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Maksymalna V DC 640V Maksymalna V AC 480V
Energia 650J szczegółowy opis 750V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Formed Tabs
Prąd - przepięcia 40kA Pojemność @ Częstotliwość 2700pF @ 1MHz