V480LS80CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V480LS80CP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: V480LS80CP
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu VARISTOR 750V 10KA DISC 20MM
Arkusze danych: V480LS80CP.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje V480LS80CP
Part Number V480LS80CP Producent Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 750V 10KA DISC 20MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 77299 pcs Arkusz danych V480LS80CP.pdf
Napięcie warystora (typ) 750V Napięcie warystora (min) 675V
Napięcie warystora (maks.) 825V Seria C-III
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Disc 20mm
temperatura robocza -55°C ~ 85°C (TA) Liczba obwodów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Maksymalna V AC 480V Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 420J
szczegółowy opis 750V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Prąd - przepięcia 10kA
Pojemność @ Częstotliwość 120pF @ 1MHz