V175LS2P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V175LS2P Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: V175LS2P
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu VARISTOR 270V 1.2KA DISC 7MM
Arkusze danych: V175LS2P.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje V175LS2P
Part Number V175LS2P Producent Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 270V 1.2KA DISC 7MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 444928 pcs Arkusz danych V175LS2P.pdf
Napięcie warystora (typ) 270V Napięcie warystora (min) 243V
Napięcie warystora (maks.) 297V Seria LS
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Disc 7mm
temperatura robocza -55°C ~ 85°C (TA) Liczba obwodów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Maksymalna V DC 225V Maksymalna V AC 175V
Energia 15J szczegółowy opis 270V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Prąd - przepięcia 1.2kA Pojemność @ Częstotliwość 130pF @ 1MHz