V140LU2P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: V140LU2P
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM
Arkusze danych: V140LU2P.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje V140LU2P
Part Number V140LU2P Producent Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 508875 pcs Arkusz danych V140LU2P.pdf
Napięcie warystora (typ) 220V Napięcie warystora (min) 198V
Napięcie warystora (maks.) 242V Seria LU
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Disc 7mm
temperatura robocza -55°C ~ 85°C (TA) Liczba obwodów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Maksymalna V DC 180V Maksymalna V AC 140V
Energia 12J szczegółowy opis 220V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Prąd - przepięcia 1.2kA Pojemność @ Częstotliwość 160pF @ 1MHz