V130LS20AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V130LS20AP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: V130LS20AP
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM
Arkusze danych: V130LS20AP.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje V130LS20AP
Part Number V130LS20AP Producent Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 173573 pcs Arkusz danych V130LS20AP.pdf
Napięcie warystora (typ) 205V Napięcie warystora (min) 184.5V
Napięcie warystora (maks.) 225.5V Seria LS
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Disc 20mm
temperatura robocza -55°C ~ 85°C (TA) Liczba obwodów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Maksymalna V DC 175V Maksymalna V AC 130V
Energia 70J szczegółowy opis 205V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Prąd - przepięcia 6.5kA Pojemność @ Częstotliwość 1900pF @ 1MHz
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
V130LS20APX10
V130LS20APX10
Producenci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM
Na stanie: 146588 pcs
Pobieranie: V130LS20APX10.pdf
RFQ
V130LS10CPX2855
V130LS10CPX2855
Opis: VARISTOR 205V 6.5KA DISC 14MM
Na stanie: 125755 pcs
Pobieranie: V130LS10CPX2855.pdf
RFQ
V130LS2
V130LS2
Opis: VARISTOR 205V 1.2KA DISC 7MM