TMOV34S321MP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV34S321MP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TMOV34S321MP
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu VARISTOR 510V 40KA SQUARE 34MM
Arkusze danych: TMOV34S321MP.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TMOV34S321MP
Part Number TMOV34S321MP Producent Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 510V 40KA SQUARE 34MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6782 pcs Arkusz danych TMOV34S321MP.pdf
Napięcie warystora (typ) 510V Napięcie warystora (min) 459V
Napięcie warystora (maks.) 561V Seria TMOV® 34S
Opakowania Bulk Package / Case Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
temperatura robocza -55°C ~ 85°C (TA) Liczba obwodów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Maksymalna V DC 420V Maksymalna V AC 320V
cechy Thermally Protected Energia 640J
szczegółowy opis 510V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead Prąd - przepięcia 40kA
Pojemność @ Częstotliwość 3800pF @ 1MHz