TMOV34S111MP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV34S111MP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TMOV34S111MP
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu VARISTOR 180V 40KA SQUARE 34MM
Arkusze danych: TMOV34S111MP.pdf
180 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TMOV34S111MP
Part Number TMOV34S111MP Producent Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 180V 40KA SQUARE 34MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5595 pcs Arkusz danych TMOV34S111MP.pdf
Napięcie warystora (typ) 180V Napięcie warystora (min) 162V
Napięcie warystora (maks.) 198V Seria TMOV® 34S
Opakowania Bulk Package / Case Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
temperatura robocza -55°C ~ 85°C (TA) Liczba obwodów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Maksymalna V DC 150V Maksymalna V AC 115V
cechy Thermally Protected Energia 280J
szczegółowy opis 180V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead Prąd - przepięcia 40kA
Pojemność @ Częstotliwość 11500pF @ 1MHz