SPFI030.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SPFI030.T
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu FUSE CARTRIDGE 30A 1KVDC CYLINDR
Arkusze danych: SPFI030.T.pdf
Status RoHs Zawiera RoHS / RoHS
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SPFI030.T
Part Number SPFI030.T Producent Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 30A 1KVDC CYLINDR Stan ołowiu / status RoHS Zawiera RoHS / RoHS
dostępna ilość 4616 pcs Arkusz danych SPFI030.T.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1kV Rozmiar / Wymiar 0.406" Dia x 2.500" L (10.31mm x 63.50mm)
Seria POWR-GARD® SPFI Czas odpowiedzi Fast
Opakowania Bulk Package / Case Cylindrical, Blade Terminals
temperatura robocza - Rodzaj mocowania Holder
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS Compliant Typ bezpiecznika Cartridge
cechy - Odporność na zimno DC 0.00284 Ohms
Aktualna ocena 30A Klasa -