SL1024B090RG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SL1024B090RG
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu GDT 90V 20KA T/H FAIL SHORT
Arkusze danych: SL1024B090RG.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SL1024B090RG
Part Number SL1024B090RG Producent Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 90V 20KA T/H FAIL SHORT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5657 pcs Arkusz danych SL1024B090RG.pdf
Napięcie - DC Spark Over (nominalne) 90V Tolerancja -
Seria SL1024B Opakowania Tray
Package / Case Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Liczba Polaków 3
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd rozładowania impulsu (8 / 20μs) 20000A (20kA)
fail Krótki Yes szczegółowy opis Gas Discharge Tube 90V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole