SL1024A600CF
Przegląd produktów
Part Number: SL1024A600CF
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu GDT 600V 10KA FAIL SHORT
Arkusze danych: SL1024A600CF.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SL1024A600CF
Part Number SL1024A600CF Producent Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 600V 10KA FAIL SHORT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5186 pcs Arkusz danych SL1024A600CF.pdf
Napięcie - DC Spark Over (nominalne) 600V Tolerancja -
Seria SL1024A Opakowania Tray
Package / Case Cylinder No Lead, 3 Terminal Liczba Polaków 3
Rodzaj mocowania User Defined Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd rozładowania impulsu (8 / 20μs) 10000A (10kA)
fail Krótki Yes szczegółowy opis Gas Discharge Tube 600V 10000A (10kA) 3 Pole User Defined