SL1024A145RF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SL1024A145RF
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu GDT 145V 10KA T/H FAIL SHORT
Arkusze danych: SL1024A145RF.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SL1024A145RF
Part Number SL1024A145RF Producent Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 145V 10KA T/H FAIL SHORT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4756 pcs Arkusz danych SL1024A145RF.pdf
Napięcie - DC Spark Over (nominalne) 145V Tolerancja -
Seria SL1024A Opakowania Tray
Package / Case Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Liczba Polaków 3
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd rozładowania impulsu (8 / 20μs) 10000A (10kA)
fail Krótki Yes szczegółowy opis Gas Discharge Tube 145V 10000A (10kA) 3 Pole Through Hole
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
SL1024A090RF
SL1024A090RF
Producenci: Littelfuse Inc.
Opis: GAS TUBE GDT 90V 10KA RAD+FS
Na stanie: 75864 pcs
Pobieranie: SL1024A090RF.pdf
RFQ
SL1024A145R
SL1024A145R
Producenci: Hamlin / Littelfuse
Opis: GDT 145V 10KA THROUGH HOLE