S8010VTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S8010VTP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: S8010VTP
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu SCR NON-SENS 800V 10A TO-251
Arkusze danych: 1.S8010VTP.pdf2.S8010VTP.pdf
750 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje S8010VTP
Part Number S8010VTP Producent Hamlin / Littelfuse
Opis SCR NON-SENS 800V 10A TO-251 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 75201 pcs Arkusz danych 1.S8010VTP.pdf2.S8010VTP.pdf
Napięcie - Na członkowskim (VTM) (max) 1.6V Napięcie - Stan Wyłączony 800V
Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks) 1.5V Dostawca urządzeń Pakiet TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Seria - Rodzaj SCR Standard Recovery
Opakowania Tube Package / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis SCR 800V 10A Standard Recovery Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max) 10A Obecny - Na członkowskim (It (AV)) (Max) 6.4A
Obecny - Off State (max) 10µA Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 83A, 100A
Obecny - trzymaj (Ih) (maks) 30mA Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks) 15mA
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
S8010V
S8010V
Producenci: Hamlin / Littelfuse
Opis: SCR NON-SENS 800V 10A TO-251AA
Na stanie: 5709 pcs
Pobieranie: S8010V.pdf
RFQ
S8010NRP
S8010NRP
Opis: SCR 800V 10A TO263
Na stanie: 69397 pcs
Pobieranie: S8010NRP.pdf
RFQ
Opis: SCR NON-SENS 800V 12A TO-251AA
Pobieranie: S8012V.pdf
S8010NTP
S8010NTP
Opis: SCR 800V 10A TO263
Pobieranie: S8010NTP.pdf
S8012R
S8012R
Opis: SCR NON-ISOLATE 800V 12A TO220AB
Pobieranie: S8012R.pdf
Opis: SCR NON-ISOLATE 800V 10A TO220AB