RUSBF185
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RUSBF185 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RUSBF185
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu PTC RESET FUSE 16V 1.85A RADIAL
Arkusze danych: 1.RUSBF185.pdf2.RUSBF185.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RUSBF185
Part Number RUSBF185 Producent Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 16V 1.85A RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 269666 pcs Arkusz danych 1.RUSBF185.pdf2.RUSBF185.pdf
Napięcie - Max 16V Rodzaj Polymeric
Czas Trip 10s Grubość (maks) -
Rozmiar / Wymiar 0.402" L x 0.118" W (10.20mm x 3.00mm) Seria PolySwitch®, RUSBF
Odporność - post Trip (R1) (maks.) 90 mOhms Odporność - początkowa (Ri) (min) 30 mOhms
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Disc Inne nazwy RF3212-000
RUSBF185HF
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Główny odstęp 0.199" (5.05mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.618" (15.70mm) szczegółowy opis Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 1.85A Ih Through Hole Radial, Disc
Obecny - Trip (It) 3.7A Obecny - Max 40A
Obecny - trzymaj (Ih) (maks) 1.85A Zatwierdzenia CSA, TUV, UL
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
RUSBF250-2
RUSBF250-2
Producenci: Hamlin / Littelfuse
Opis: PTC RESET FUSE 16V 2.5A RADIAL
Na stanie: 207333 pcs
Pobieranie: RUSBF250-2.pdf
RFQ
Opis: PTC RESET FUSE 6V 1.55A RADIAL
Na stanie: 213341 pcs
Pobieranie: RUSBF155-2.pdf
RFQ
RUSBF185-AP
RUSBF185-AP
Opis: PTC RESET FUSE 16V 1.85A RADIAL