Q4012RH2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q4012RH2 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: Q4012RH2
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu TRIAC ALTERNISTOR 400V 12A TO220
Arkusze danych: Q4012RH2.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje Q4012RH2
Part Number Q4012RH2 Producent Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC ALTERNISTOR 400V 12A TO220 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 79529 pcs Arkusz danych Q4012RH2.pdf
Napięcie - Stan Wyłączony 400V Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks) 1.3V
triaka Alternistor - Snubberless Dostawca urządzeń Pakiet TO-220 Non-Isolated Tab
Seria - Opakowania Bulk
Package / Case TO-220-3 temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ)
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis TRIAC Alternistor - Snubberless 400V 12A Through Hole TO-220 Non-Isolated Tab
Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max) 12A Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 110A, 120A
Obecny - trzymaj (Ih) (maks) 15mA Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks) 10mA