Q2016NH3TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Q2016NH3TP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: Q2016NH3TP
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu TRIAC ALTERNISTOR 200V 16A TO263
Arkusze danych: 1.Q2016NH3TP.pdf2.Q2016NH3TP.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje Q2016NH3TP
Part Number Q2016NH3TP Producent Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC ALTERNISTOR 200V 16A TO263 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4456 pcs Arkusz danych 1.Q2016NH3TP.pdf2.Q2016NH3TP.pdf
Napięcie - Stan Wyłączony 200V Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks) 1.3V
triaka Alternistor - Snubberless Dostawca urządzeń Pakiet TO-263 (D2Pak)
Seria - Opakowania Tube
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis TRIAC Alternistor - Snubberless 200V 16A Surface Mount TO-263 (D2Pak)
Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max) 16A Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 167A, 200A
Obecny - trzymaj (Ih) (maks) 35mA Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks) 20mA