P1100ECLAP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1100ECLAP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: P1100ECLAP
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu SIDACTOR BI 90V 400A TO-92
Arkusze danych: P1100ECLAP.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje P1100ECLAP
Part Number P1100ECLAP Producent Hamlin / Littelfuse
Opis SIDACTOR BI 90V 400A TO-92 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 93016 pcs Arkusz danych P1100ECLAP.pdf
Napięcie - W państwie 4V Napięcie - Stan Wyłączony 90V
Napięcie - Breakover 130V Seria SIDACtor®
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) (Formed Leads)
Ilość elementów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd - szczytowa impuls (8 / 20μs) 400A
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 100A Obecny - trzymaj (Ih) 150mA
Pojemność 115pF