NH00CM63
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: NH00CM63
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu FUSE SQUARE 63A 500VAC/440VDC
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje NH00CM63
Part Number NH00CM63 Producent Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE SQUARE 63A 500VAC/440VDC Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5310 pcs Arkusz danych
Napięcie znamionowe - DC 440V Napięcie znamionowe - AC 500V
Rozmiar / Wymiar 2.126" L x 2.020" W x 0.787" H (54.00mm x 51.30mm x 20.00mm) Seria -
Czas odpowiedzi Fast Opakowania Bulk
Package / Case Rectangular, Blade temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Holder Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Typ bezpiecznika Square
cechy Indicating Aktualna ocena 63A
Klasa NH Zdolność @ Napięcie znamionowe 120kA AC, 25kA DC
Zatwierdzenia VDE Aplikacje Motor Protection
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
NH00CM50
NH00CM50
Producenci: Hamlin / Littelfuse
Opis: FUSE SQUARE 50A 500VAC/440VDC
Na stanie: 4528 pcs
Pobieranie:
RFQ
NH00CM35
NH00CM35
Opis: FUSE SQUARE 35A 500VAC/440VDC
Na stanie: 4251 pcs
Pobieranie:
RFQ
NH020F
NH020F
Producenci: GE Critical Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 20W