MAC12HCDG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MAC12HCDG Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MAC12HCDG
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu TRIAC 400V 12A TO220AB
Arkusze danych: 1.MAC12HCDG.pdf2.MAC12HCDG.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MAC12HCDG
Part Number MAC12HCDG Producent Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC 400V 12A TO220AB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 68021 pcs Arkusz danych 1.MAC12HCDG.pdf2.MAC12HCDG.pdf
Napięcie - Stan Wyłączony 400V Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks) 1.5V
triaka Standard Dostawca urządzeń Pakiet TO-220AB
Seria - Opakowania Tube
Package / Case TO-220-3 temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ)
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis TRIAC Standard 400V 12A Through Hole TO-220AB Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max) 12A
Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 100A @ 60Hz Obecny - trzymaj (Ih) (maks) 60mA
Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks) 50mA Konfiguracja Single