LSRK090.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LSRK090.V
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu FUSE CARTRIDGE 90A 600VAC/300VDC
Arkusze danych: LSRK090.V.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LSRK090.V
Part Number LSRK090.V Producent Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 90A 600VAC/300VDC Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1398 pcs Arkusz danych LSRK090.V.pdf
Napięcie znamionowe - DC 300V Napięcie znamionowe - AC 600V
Rozmiar / Wymiar 1.311" Dia x 7.874" L (33.30mm x 200.00mm) Seria POWR-GARD®, POWR-PRO® LLSRK
Czas odpowiedzi Slow Opakowania Bulk
Package / Case Cylindrical, Blade Terminals Inne nazwy LLSRK 90
LLSRK090
LLSRK090.V
LLSRK90
LSRK090V
temperatura robocza - Rodzaj mocowania Holder
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Typ bezpiecznika Cartridge
cechy - Aktualna ocena 90A