LR602003C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LR602003C
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu FUSE HLDR CART 600V 200A CHASSIS
Arkusze danych: LR602003C.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje LR602003C
Part Number LR602003C Producent Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE HLDR CART 600V 200A CHASSIS Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5924 pcs Arkusz danych LR602003C.pdf
Napięcie 600V Termination Style Box Lug
Seria Class R Inne nazwy LR60200-3C
Orientacja - Liczba obwodów 3
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Typ bezpiecznika Holder
Typ bezpiecznika Cartridge Rozmiar bezpiecznika 2.094" Dia x 9.626" L (53.2mm x 244.5mm)
Do użytku z / Podobne produkty Class R szczegółowy opis Fuse Holder 200A 600V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount
Aktualna ocena 200A Materiał styków -