L4004D6TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: L4004D6TP
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu TRIAC SENS GATE 400V 4A TO252
Arkusze danych: 1.L4004D6TP.pdf2.L4004D6TP.pdf3.L4004D6TP.pdf4.L4004D6TP.pdf
750 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje L4004D6TP
Part Number L4004D6TP Producent Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC SENS GATE 400V 4A TO252 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 78475 pcs Arkusz danych 1.L4004D6TP.pdf2.L4004D6TP.pdf3.L4004D6TP.pdf4.L4004D6TP.pdf
Napięcie - Stan Wyłączony 400V Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks) 1.3V
triaka Logic - Sensitive Gate Dostawca urządzeń Pakiet TO-252, (D-Pak)
Seria - Opakowania Tube
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Inne nazwy L4004D6
temperatura robocza -40°C ~ 110°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis TRIAC Logic - Sensitive Gate 400V 4A Surface Mount TO-252, (D-Pak)
Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max) 4A Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 33A, 40A
Obecny - trzymaj (Ih) (maks) 10mA Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks) 5mA