L2004D8TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: L2004D8TP
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu TRIAC SENS GATE 200V 4A TO252
Arkusze danych: 1.L2004D8TP.pdf2.L2004D8TP.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje L2004D8TP
Part Number L2004D8TP Producent Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC SENS GATE 200V 4A TO252 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5005 pcs Arkusz danych 1.L2004D8TP.pdf2.L2004D8TP.pdf
Napięcie - Stan Wyłączony 200V Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks) 1.3V
triaka Logic - Sensitive Gate Dostawca urządzeń Pakiet TO-252, (D-Pak)
Seria - Opakowania Tube
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Inne nazwy L2004D8
temperatura robocza -40°C ~ 110°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
szczegółowy opis TRIAC Logic - Sensitive Gate 200V 4A Surface Mount TO-252, (D-Pak) Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max) 4A
Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 33A, 40A Obecny - trzymaj (Ih) (maks) 15mA
Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks) 10mA Konfiguracja Single