JLLS030.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
JLLS030.T Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: JLLS030.T
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/300VDC
Arkusze danych: JLLS030.T.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje JLLS030.T
Part Number JLLS030.T Producent Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/300VDC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 8538 pcs Arkusz danych JLLS030.T.pdf
Napięcie znamionowe - DC 300V Napięcie znamionowe - AC 600V
Rozmiar / Wymiar 0.563" Dia x 1.500" L (14.30mm x 38.10mm) Seria POWR-GARD® JLLS
Czas odpowiedzi Fast Opakowania Bulk
Package / Case Cartridge, Non-Standard Inne nazwy F11373
JLLS 30A
JLLS030
JLLS030.T-ND
JLLS30
temperatura robocza - Rodzaj mocowania Holder
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 5 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ bezpiecznika Cartridge
cechy - Aktualna ocena 30A