GTCS35-900M-R05
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCS35-900M-R05 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: GTCS35-900M-R05
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu GDT 90V 20% 5KA SURFACE MOUNT
Arkusze danych: 1.GTCS35-900M-R05.pdf2.GTCS35-900M-R05.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
2500 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje GTCS35-900M-R05
Part Number GTCS35-900M-R05 Producent Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 90V 20% 5KA SURFACE MOUNT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 100657 pcs Arkusz danych 1.GTCS35-900M-R05.pdf2.GTCS35-900M-R05.pdf
Napięcie - DC Spark Over (nominalne) 90V Tolerancja ±20%
Seria GT Opakowania Tray
Package / Case 3-SMD Cylinder Square End Inne nazwy RF1382-000
Liczba Polaków 3 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd rozładowania impulsu (8 / 20μs) 5000A (5kA)
fail Krótki No szczegółowy opis Gas Discharge Tube 90V 5000A (5kA) ±20% 3 Pole Surface Mount
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
GTCS35-750M-R05-2
GTCS35-750M-R05-2
Producenci: Hamlin / Littelfuse
Opis: GDT 75V 20% 5KA SURFACE MOUNT
Na stanie: 65906 pcs
Pobieranie: GTCS35-750M-R05-2.pdf
RFQ
GTCS35-750M-R05-RB-2
GTCS35-750M-R05-RB-2
Na stanie: 86800 pcs
Pobieranie: GTCS35-750M-R05-RB-2.pdf
RFQ
GTCS35-900M-R05-2
GTCS35-900M-R05-2
Opis: GDT 90V 20% 5KA SURFACE MOUNT