GTCR37-231M-R10-FS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCR37-231M-R10-FS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: GTCR37-231M-R10-FS
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu GDT 230V 20% 10KA T/H FAIL SHORT
Arkusze danych: 1.GTCR37-231M-R10-FS.pdf2.GTCR37-231M-R10-FS.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje GTCR37-231M-R10-FS
Part Number GTCR37-231M-R10-FS Producent Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 230V 20% 10KA T/H FAIL SHORT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 91169 pcs Arkusz danych 1.GTCR37-231M-R10-FS.pdf2.GTCR37-231M-R10-FS.pdf
Napięcie - DC Spark Over (nominalne) 230V Tolerancja ±20%
Seria GT Opakowania Tray
Package / Case Radial Cylinder, 3 Lead Inne nazwy RF2298-000
Liczba Polaków 3 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd rozładowania impulsu (8 / 20μs) 10000A (10kA)
fail Krótki Yes szczegółowy opis Gas Discharge Tube 230V 10000A (10kA) ±20% 3 Pole Through Hole
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
GTCR37-231M-R10
GTCR37-231M-R10
Producenci: Hamlin / Littelfuse
Opis: GDT 230V 20% 10KA THROUGH HOLE