GTCR37-151M-R10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCR37-151M-R10 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: GTCR37-151M-R10
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu GDT 150V 20% 10KA THROUGH HOLE
Arkusze danych: 1.GTCR37-151M-R10.pdf2.GTCR37-151M-R10.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje GTCR37-151M-R10
Part Number GTCR37-151M-R10 Producent Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 150V 20% 10KA THROUGH HOLE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 62817 pcs Arkusz danych 1.GTCR37-151M-R10.pdf2.GTCR37-151M-R10.pdf
Napięcie - DC Spark Over (nominalne) 150V Tolerancja ±20%
Seria GT Opakowania Tray
Package / Case Radial Cylinder, 3 Lead Inne nazwy RF2126-000
Liczba Polaków 3 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd rozładowania impulsu (8 / 20μs) 10000A (10kA)
fail Krótki No szczegółowy opis Gas Discharge Tube 150V 10000A (10kA) ±20% 3 Pole Through Hole