GTCR36-750M-R10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCR36-750M-R10 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: GTCR36-750M-R10
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu GDT 75V 20% 10KA THROUGH HOLE
Arkusze danych: 1.GTCR36-750M-R10.pdf2.GTCR36-750M-R10.pdf3.GTCR36-750M-R10.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje GTCR36-750M-R10
Part Number GTCR36-750M-R10 Producent Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 75V 20% 10KA THROUGH HOLE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - DC Spark Over (nominalne) 75V Tolerancja ±20%
Seria GT Opakowania Tray
Package / Case Radial Cylinder, 3 Lead Inne nazwy RF1836-000
Liczba Polaków 3 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd rozładowania impulsu (8 / 20μs) 10000A (10kA)
fail Krótki No szczegółowy opis Gas Discharge Tube 75V 10000A (10kA) ±20% 3 Pole Through Hole