GTCN38-231M-R10-FT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCN38-231M-R10-FT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: GTCN38-231M-R10-FT
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu GDT-PSW
Arkusze danych: 1.GTCN38-231M-R10-FT.pdf2.GTCN38-231M-R10-FT.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje GTCN38-231M-R10-FT
Part Number GTCN38-231M-R10-FT Producent Hamlin / Littelfuse
Opis GDT-PSW Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 76246 pcs Arkusz danych 1.GTCN38-231M-R10-FT.pdf2.GTCN38-231M-R10-FT.pdf
Seria * Inne nazwy RF4456-000
Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks szczegółowy opis Gas Discharge Tube Pole
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
GTCN38-231M-R10-FS2
GTCN38-231M-R10-FS2
Producenci: Hamlin / Littelfuse
Opis: GDT 230V 20% 10KA FAIL SHORT
Na stanie: 74883 pcs
Pobieranie: GTCN38-231M-R10-FS2.pdf
RFQ
GTCN38-251M-Q10
GTCN38-251M-Q10
Opis: GDT 250V 20% 10KA
Na stanie: 4712 pcs
Pobieranie: GTCN38-251M-Q10.pdf
RFQ
GTCN38-231M-R10
GTCN38-231M-R10
Opis: GDT 230V 20% 10KA