GTCC23-401M-R01-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCC23-401M-R01-2 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: GTCC23-401M-R01-2
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu GDT 400V 20% 1KA SURFACE MOUNT
Arkusze danych: 1.GTCC23-401M-R01-2.pdf2.GTCC23-401M-R01-2.pdf
2000 pcs
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje GTCC23-401M-R01-2
Part Number GTCC23-401M-R01-2 Producent Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 400V 20% 1KA SURFACE MOUNT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 135392 pcs Arkusz danych 1.GTCC23-401M-R01-2.pdf2.GTCC23-401M-R01-2.pdf
Napięcie - DC Spark Over (nominalne) 400V Tolerancja ±20%
Seria GT Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1812 (4532 Metric) Inne nazwy GTCC23-401M-R01-2-ND
GTCC23-401M-R01-2TR
RF1729-000
Liczba Polaków 2 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd rozładowania impulsu (8 / 20μs) 1000A (1kA)
fail Krótki No szczegółowy opis Gas Discharge Tube 400V 1000A (1kA) ±20% 2 Pole Surface Mount